14/06/2026
Kolejny turniej rocznika 2016
W dniu 14.06 chłopcy z naszego zespołu wzięli udział w kolejnych zmaganiach. Tym razem zagraliśmy w turnieju Skarszewy Cup o Puchar Burmistrza Skarszew. W zawodach wystąpiło 12 drużyn, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, co przełożyło się na bardzo dużą liczbę meczów i mnóstwo minut spędzonych na boisku przez naszych zawodników 💪
Końcowe rezultaty uplasowały nas na 8. miejscu, z niewielką stratą do drużyn znajdujących się tuż nad nami w tabeli. Każdy mecz był cenną lekcją i kolejnym krokiem w rozwoju naszej drużyny ⚽️
Dziękujemy organizatorom za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie turnieju, a wszystkim drużynom za sportową rywalizację i grę w duchu fair play 🤝
Serdeczne podziękowania kieruje również do rodziców za wsparcie i doping przez cały turniej🙌
Trener Maksymilian