29/05/2026
Za nami niesamowity Piknik z Fundacją Orange! 🧡 🟧 🧡
🪴🌺 Zmieniliśmy się w prawdziwych ogrodników, dekorowaliśmy własne doniczki i sadziliśmy w nich piękne rośliny, resztę dnia spędzając na przeróżnych aktywnościach na świeżym powietrzu. 🌼⛱️
Dodatkową radość sprawiły nam fantastyczne prezenty, wywołując masę uśmiechów na naszych twarzach! 🎁💌
Dziękujemy Panu Grzegorzowi, za jego ogromne zaangażowanie, niesamowitą energię oraz pomoc w organizacji tego wydarzenia. 🌞 🧡
Dziękujemy Fundacji Orange za wsparcie i zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej fotorelacji z tego cudownego dnia! 🥰😄