02/06/2026
🍋 Kolejne spotkanie z cyklu „O Gdańsku przy lemoniadzie” już za tydzień!
Po raz kolejny spotkamy się, żeby w luźnej atmosferze porozmawiać o sprawach naszego miasta oraz dzielnic.
👉 Widzimy się 9 czerwca o godz. 17:00 w okolicach pętli Łostowice–Świętokrzyska
Masz pomysł, problem albo po prostu chcesz porozmawiać o Gdańsku? Zapraszamy! To dobra okazja do bezpośredniej rozmowy przy kubku lemoniady 🍋😎
Do zobaczenia! 👋