04/06/2026
🍴Już od najbliższego WTORKU rusza nowa grupa O EMOCJACH NA TALERZU - GRUPA WSPARCIA DLA KOBIET Z TRUDNOŚCIAMI Z JEDZENIEM
🕕 KIEDY: start 9 czerwca, spotkania co tydzień w godz. 17.00 - 20.00
🥐KOSZT: Spotkania są całkowicie BEZPŁATNE, płacisz Swoją obecnością
📌GDZIE: Dom Sąsiedzki w Pałacu, ul. Stefana Batorego 18
🥐 DLA KOGO: Dla kobiet które szukają przestrzeni, by porozmawiać o jedzeniu bez wstydu.
📧 ZAPISY: Ze względu na kameralny charakter grupy, proszę o wiadomość prywatną. [email protected] lub messenger
Czy Twoja relacja z jedzeniem to ciągła walka, która zaczęła się, zanim jeszcze zaczęłaś o sobie decydować? Wiele z nas niesie w sobie echa głosów z dzieciństwa. Słyszałaś, że jesteś „Tadkiem niejadkiem” lub „wybredną królewną”, bo lista produktów, które akceptowałaś, była ekstremalnie krótka? A może słyszałaś: „Jedz, bo cię wiatr porwie!”, czując na sobie presję i wstyd? Lub przeciwnie – byłaś „słodkim grubaskiem”, którego karmiono, by był grzeczny, nie myśląc o tym, jak bardzo te słowa ranią? Dziś, jako dorosłe kobiety, często wciąż tkwimy w tych schematach. Walczymy z wagą, przechodzimy przez bolesne efekty jojo, a w chwilach stresu sięgamy po te same „bezpieczne”, mało odżywcze produkty, które stają się naszym jedynym plastrem na trudne emocje. Ja też tam byłam, ba - nadal jestem. Rozumiem Cię.
Nazywam się Wiktoria. Jestem terapeutką holistyczną, ale przede wszystkim – jestem jedną z Was. Od dziecka zmagałam się z ekstremalną wybiorczością pokarmową. Przeszłam drogę od niedowagi po moment, w którym jest mnie trochę więcej, teraz odkrywam kolejne warstwy przyczyn moich trudności. Ukończyłam szkolenie z prowadzenia sąsiedzkich samopomocowych grup wsparcia i chcę stworzyć dla Nas przestrzeń, w której Twoja opowieść jest najważniejsza.
Spotkania dofinansowane przez Miasto Gdańsk
__________________
Na grafice zdjęcie jasnoróżoweh róży nab widelcu. Napisy: "O emocjach na talerzu grupa wsparcia dla kobiet z trudnościami z jedzeniem" oraz "wtorki godzina 17:00". W dolnym rogu logo Fundacji Generacja.