20/05/2026
Kulinoterapia to ulubione zajęcia naszych mieszkańców 🍎👩🍳
Dziś w naszej kuchni królował pyszny jabłecznik – było aromatycznie, słodko i bardzo domowo. Wspólne, krojenie, pieczenie .... i podjadanie 😋😀👌to nie tylko świetna zabawa, ale także chwile pełne uśmiechu i integracji ❤️