Kronika ZNP-Emeryci Ełk

Kronika ZNP-Emeryci Ełk Kronika działalności Sekcji e
Emerytów i Rencistów ZNP w Ełku od września 2022 roku.

18.12.2025r Wigilijną kolacją w restauracji "Rydzewski", zakończyliśmy nasze spotkania w 2025 roku.Było uroczyście, świą...
31/12/2025

18.12.2025r Wigilijną kolacją w restauracji "Rydzewski", zakończyliśmy nasze spotkania w 2025 roku.
Było uroczyście, świątecznie i wesoło.
Spotkanie uatrakcyjnił chór EUTW "Cantilena".
Były życzenia, prezenty od zaproszonych gości i wigilijne potrawy.

14.12.25 r byliśmy w Filharmonii Olsztyńskiej na Światowej Gali Muzycznej.Był to koncert muzyczny " Od Wiednia do Rio de...
16/12/2025

14.12.25 r byliśmy w Filharmonii Olsztyńskiej na Światowej Gali Muzycznej.
Był to koncert muzyczny " Od Wiednia do Rio de Janeiro".
W programie zabrzmiały gorące tanga argentyńskie, największe hity operetkowe, przeboje greckie, hiszpańskie i włoskie.

12.12.25r. byłyśmy na Koncercie charytatywnym, zorganizowanym przez Panią Elżbietę Wesołowską i młodzież z LO nr.1 w Ełk...
14/12/2025

12.12.25r. byłyśmy na Koncercie charytatywnym, zorganizowanym przez Panią Elżbietę Wesołowską i młodzież z LO nr.1 w Ełku.
Koncert był na rzecz Sebastiana, absolwenta tej szkoły, który uległ wypadkowi i potrzebuje całodziennej opieki i kosztownej rehabilitacji.
Młodzież razem z nami, śpiewała piękne polskie kolędy.
Na zakończenie wystąpił zespół "Na mazurską nutę".
Zostaliśmy poczęstowani smacznym ciastem, upieczonym przez młodzież.@

ZNP "Emeryci" i "Bakałarze" w Kręgielni.Ciekawe, miłe spotkanie z okazji  "Andrzejek" .Bawiliśmy się wszyscy doskonale r...
04/12/2025

ZNP "Emeryci" i "Bakałarze" w Kręgielni.Ciekawe, miłe spotkanie z okazji "Andrzejek" .Bawiliśmy się wszyscy doskonale rywalizując w drużynach o jak najlepszy wynik w grze w kręgle.Potem wspólna pizza i luźne rozmowy.Bardzo miło spędziliśmy ten wieczór, co widać na załączonych zdjęciach..

Wycieczka do Warszawy do teatru "Buffo" na spektakl "Mistrz i Małgorzata" dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń. ...
09/11/2025

Wycieczka do Warszawy do teatru "Buffo" na spektakl "Mistrz i Małgorzata" dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń. Mistrzowska gra aktorów i doskonała muzyka podkreśliły w pełni wartości tego spektaklu.Muzyka Janusz Stokłosa,reżyseria i scenografia Janusz Józefowicz. Teksty Andrzej Poniedzielski. Dodatkową atrakcją tej wycieczki była wizyta w Fabryce Czekolady "Wedel".

DZIEŃ NAUCZCIELA obchodziliśmy w tym roku w restauracji "Rydzewski".Swoją obecnością zaszczycił nas prezydent Artur Urba...
09/11/2025

DZIEŃ NAUCZCIELA obchodziliśmy w tym roku w restauracji "Rydzewski".Swoją obecnością zaszczycił nas prezydent Artur Urbański.W części artystycznej wystąpiły uczennice z Liceum Ogólnokształcącego oraz chór EUTW "CANTILENA".

Kilka zdjęć z naszego powakacyjnego spotkania przy ognisku, które odbyło się 11.09.2025, w ECE.
12/09/2025

Kilka zdjęć z naszego powakacyjnego spotkania przy ognisku, które odbyło się 11.09.2025, w ECE.

17.06.2025 spędziliśmy na Podlasiu, a konkretnie w Puszczy Białowieskiej.Zwiedziliśmy Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Rezerwa...
25/06/2025

17.06.2025 spędziliśmy na Podlasiu, a konkretnie w Puszczy Białowieskiej.
Zwiedziliśmy Muzeum Przyrodniczo-Leśne, Rezerwat Pokazowy Żubrów, spacerowaliśmy Szlakiem Dębów Królewskich. Na końcu naszego szlaku czekało na nas ognisko, bigos i pieczenie kiełbasek.
Dołączone zdjęcia przybliżą nam klimat i piękno Puszczy.

Dzisiejsze spotkanie ogniskowe ( 05.06.2025), chociaż bez ogniska z powodu padającego deszczu, uważamy za udane.Dobrze b...
05/06/2025

Dzisiejsze spotkanie ogniskowe ( 05.06.2025), chociaż bez ogniska z powodu padającego deszczu, uważamy za udane.
Dobrze bawiliśmy się pod wiatą przy muzyce, tańcach i smacznych domowych ciastach i ciasteczkach.

W dniach od 17.05 do 31.05, przebywaliśmy na turnusie rehabilitacyjnym w CWiR Jantar, w Darłówku.Silna, 52 osobowa grupa...
05/06/2025

W dniach od 17.05 do 31.05, przebywaliśmy na turnusie rehabilitacyjnym w CWiR Jantar, w Darłówku.
Silna, 52 osobowa grupa członków ZNP i Bakałarza, odpoczywała, rehabilitowała się i zwiedzała piękne zakątki Pomorza Zachodniego.
Zwiedziliśmy Ustkę, Dąbki i Jarosławiec, pływaliśmy statkiem po morzu oraz tramwajem wodnym po rzece Wieprzy.
Wieczory spędzaliśmy przy ognisku i pieczeniu kiełbasek, na spotkaniach przy muzyce oraz spacerach nad morzem.

Tłusty czwartek 2025 roku w obiektywie.
03/03/2025

Tłusty czwartek 2025 roku w obiektywie.

Nasze Walentynki 2025 w Kręgielni Rydzewski.
12/02/2025

Nasze Walentynki 2025 w Kręgielni Rydzewski.

Adres

Ulica Małeckich 3 LokAleja 15
Ełk
19-300

Godziny Otwarcia

10:00 - 11:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kronika ZNP-Emeryci Ełk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij