30/03/2025
✨ Kosmos! 🌠
Właśnie zakończył się Turniej Zastępów, w którym uczestniczył jeden z naszych zastępów: "Wega"!
Z dumą oddajemy głos jednej z harcerek z zastępu:
"Pierwszego dnia, w sobotę rano przyjechaliśmy do Srebrnej Góry, gdzie po przywitaniu udaliśmy się na szlak 🏞
Tam, w czasie wędrówki czekała na nas masa ciekawych punktów, na których była testowana nasza wiedza!
Bardzo zmęczeni po wędrówce, wróciliśmy do Goksiru aby odpocząć i oczekiwać na następne zajęcia 🤩
Po pysznym obiedzie zaczęliśmy zabawę w detektywa, podczas której nasi harcerze bawili sie doskonale! 🕵♂️
Na koniec dnia, uczestniczyliśmy w ognisku, na którym dużo śpiewaliśmy i czytaliśmy nasze wiersze. Chociaż było chłodno, nie przeszkadzało to nam w dobrej zabawie 🎸🎶
Następny dzień zaczęliśmy szybkim sprzątaniem, po którym przyszedł czas na warsztaty sportowe! Wybraliśmy lepienie z masy solnej rzeczy, którą będziemy wspominać z TeZe! 🐸
Zakończyliśmy ten wyjazd apelem, na którym organizatorzy podali długo przez nas wyczekiwane wyniki tej wędrówki!
🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁🥁
Zdobyliśmy drugie miejsce!! 🥈🥳
Szczęśliwi po naszym osiągnięciu, wróciliśmy do domów aby odpocząć"
🖊- dh. Natalia
📸- dh. Anastazja
❤️💙❤️
My ogromnie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych zmaganiach, tym razem na Międzyhufcowym Turnieju!