27/04/2026
,, CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO ,
CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO , KIM JEST ;
NIE PRZEZ TO ,CO MA, LECZ PRZEZ TO CZYM DZIELI SIE Z INNYMI"
Kochani kłaniamy Wam się nisko i serdecznie dziękujemy za każde wsparcie naszej zbiórki, każdemu kto dołożył choć malutką cegiełkę. Wszystkim sponsorom, przyjaciołom,członkom naszego koła jak i OSP którzy zawsze stoją przy naszym boku i nas wspierają . Wiedząc że mamy takich przyjaciół ,,Wszyscy Razem"możemy więcej i z stąd nasza nazwa. Kochani jesteście WIELCY I MACIE WIELKIE SERCA. Podam przykład po ogłoszeniu zbiórki tel.do naszej prezes Ani ,, witam tu Paweł Sołdański ja w sprawie zbiórki chciałbym pomóc bo robicie super robotę, czy mógłbym się jutro spotkać i cyk kochani porządny facet mający firmę , który niesie bezinteresowną pomoc każdemu ,kto się do niego zgłosi♥️. Kolejna sytuacja poprosiliśmy naszego znajomego o nogi do stołu do jadalni na 18osób, muszą być porządne więc kto jak nie oni. Odpowiedź brzmiała tak,,...słuchajcie nie będziemy się bawić w nogi my ten stół kupimy a jak nie to damy kasę i zamówicie sami i tak to po konsultacji z panią dyrektor co do wymiarów jest stolik i mamy nadzieję że będzie służył. Potem nasza koleżanka Julita Lemanowicz dzwoni i oznajmia że podwiezie rzeczy i voucher, kobieta która pomimo tego że w tym samym czasie prowadziła zbiórkę dla hospicjum dla dzieci zawsze dołoży cegiełkę. Oczywiście niezawodni państwo Wolińscy telefon jeżeli potrzebny transport nie ma sprawy i dodatkowo dołożyli voucher na zakupy. Nasza radna i prezeska Anna Rypińska zakupiła wyprawkę dla odchodzących podopiecznych Domu Dziecka,sołtys Szczepański Patryk wraz ze swoimi przyjaciółmi przekazali vouchery oraz artykuły kosmetyczne, nasi członkowie KGW "Wszyscy Razem" w Dziembakowie , OSP Dziembakowo , mieszkańcy, sąsiedzi , koleżanki z pracy- Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ♥️
A pani dyrektor Ninie Gąsiorowskiej oraz wszystkim pracownikom a przede wszystkim dzieciakom DZIEKUJEMY za bardzo miłe przyjęcie, za kawkę z herbatkę i przepyszne ciasteczka . Życzymy abyście zawsze byli tacy uśmiechnięci jak na przejażdżce wozem strażackim . Obiecaliśmy że to nie nasza ostatnia wizyta u was i obietnicy dotrzymamy tak że buziaki i do zobaczenia 😘😘😘