15 Koło Emerytów w Dywitach

15 Koło Emerytów w Dywitach Strona służy integracji emerytów i rencistów z terenu Gminy Dywity. Pragniemy również przybliżyć szerszej publiczności nasze działania.

Czytajcie, oglądajcie, komentujcie i dobrze się bawcie, pamiętając jednocześnie o zasadach etyki w sieci.

Majówka, majówka...Zebraliśmy się licznie, aby razem spędzić miłe popołudnie w gościnnych progach Grażynki. Pogoda dopis...
11/05/2026

Majówka, majówka...
Zebraliśmy się licznie, aby razem spędzić miłe popołudnie w gościnnych progach Grażynki. Pogoda dopisała, powietrze rześkie, słoneczko i my - zadowoleni, roześmiani. Pyszne kiełbaski, kiszeczki, kaszaneczki i co tam jeszcze. Bawiliśmy się świetnie grając w różne gry, zresztą tę formę spędzania czasu mamy opracowaną do perfekcji. Oferta dla każdego: rzutki, bule, zawody wędkarskie oraz sudoku, gra w tysiąca a także quiz wiedzy o ptakach. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody. Specjalne podziękowania należą się Zarządowi , Bożence i prowadzącym konkursy. Wielkie brawa!

W każdą środę o godz 12.00 wielbiciele bowlingu z naszego XV Koła Emerytów w Dywitach spotykają się na Kręgielni przy ul...
02/05/2026

W każdą środę o godz 12.00 wielbiciele bowlingu z naszego XV Koła Emerytów w Dywitach spotykają się na Kręgielni przy ul. Kromera w Olsztynie. Tym razem choroby i kontuzje nie pozwoliły wszystkim uczestniczyć w zajęciach, ale trening odbył się i zwłaszcza panowie osiągnęli wspaniałe rezultaty. Darek zdobywając 219 pkt zasłużył na umieszczenie swego wyniku na tablicy rekordów Kręgielni. Panie walczyły równie dobrze, bo Ania pobiła swój rekord życiowy osiągając 146 pkt. Była duża dawka ruchu, świetna zabawa, rywalizacja i co najważniejsze wspólne aktywne spędzanie czasu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do grania z nami !

We wtorek odbyły się ostatnie przed wakacyjną przerwą zajęcia gimnastyczne, prowadzone przez Lenę i Zbyszka Ugarenko. Fr...
30/04/2026

We wtorek odbyły się ostatnie przed wakacyjną przerwą zajęcia gimnastyczne, prowadzone przez Lenę i Zbyszka Ugarenko. Frekwencja była nieco mniejsza niż zwykle, bo prace ogrodowe już bardzo absorbują uczestników. Ćwiczyliśmy pilnie, żeby rozruszać stawy, zgubić zimowe brzuszki, wzmocnić mięśnie i poprawić równowagę. Na zakończenie podziękowaliśmy naszym instruktorom za świetne zajęcia, poświęcony nam czas i wysiłek wręczając im niewielkie upominki.
Spotkamy się jeszcze raz , w czerwcu na ognisku z okazji zakończenia gimnastyki.

26/04/2026
Gala Sportu w Dywitach - my też tam byliśmy i gratulacje i wyrazy uznania od Samorządu Gminy otrzymaliśmy .Dziękujemy .
25/04/2026

Gala Sportu w Dywitach - my też tam byliśmy i gratulacje i wyrazy uznania od Samorządu Gminy otrzymaliśmy .Dziękujemy .

18 kwietnia to wyjątkowy dzień dla naszej społeczności 15 Koła w Dywitach. W tym dniu odbyły się dwa ważne wydarzenia. P...
23/04/2026

18 kwietnia to wyjątkowy dzień dla naszej społeczności 15 Koła w Dywitach.

W tym dniu odbyły się dwa ważne wydarzenia.
Po pierwsze - Powiatowe Igrzyska Senioralne - Dywity pierwsze miejsce.
Po drugie w hali sportowej w Dywitach odbył się wyjątkowy trening dla grupy , która jest prekursorem fantastycznej dyscypliny mało znanej w naszym regionie. PICKLEBALL-to sport rakietowy, łączący elementy tenisa stołowego, tenisa ziemnego i badmintona .
Jest to dyscyplina łatwa do nauki , idealna dla wszystkich grup wiekowych .
Trening przeprowadziła trener (coach) MAGDALENA FARRELL z Anglii. W organizacji przedsięwzięcia otrzymaliśmy wsparcie z Urzędu Gminy Dywity. A szczególne podziękowania kierujemy do Pana Juliana Wojgieniec oraz do pracowników Referatu Bezpieczeństwa,Transportu Zbiorowego i Sportu w Dywitach.
Pomysł utworzenia grupy sportowej pickleball to inicjatywa Ewy Kołodziejek i Urszuli Nikiel.
Wzbogaciliśmy się o kolejną formę aktywnego spędzania czasu.

OGŁOSZENIE !!!Mamy kilka miejsc na czterodniową wycieczkę do Poznania i okolic w terminie 13.05.-16.05.2026.Serdecznie z...
21/04/2026

OGŁOSZENIE !!!
Mamy kilka miejsc na czterodniową wycieczkę do Poznania i okolic w terminie 13.05.-16.05.2026.
Serdecznie zapraszamy chętnych na ten atrakcyjny wyjazd . Propozycję kierujemy również do mieszkańców Dywit i okolic nie będących członkami naszego Koła.
Serdecznie zapraszamy, poniżej zamieszczamy szczegółowy program .
Koszt całkowity to 1600 zł.
Zainteresowani proszeni są o kontakt do 26.04.2026.
do Uli Nikiel 698655602
i Ewy Kolodziejek 503852849.

Romeo i Julia to kolejny spektakl, który obejrzeliśmy w  Teatrze Studio Buffo. Oglądaliśmy w 3D niesamowite efekty specj...
21/04/2026

Romeo i Julia to kolejny spektakl, który obejrzeliśmy w Teatrze Studio Buffo. Oglądaliśmy w 3D niesamowite efekty specjalne. Bardzo nowoczesna wersja zakończona pięknym, lirycznym tańcem młodej pary tancerzy.

Serdeczne życzenia świąteczne, zdrowia i ciepełka w sercach, bogatego zajączka i pogody ducha składamy naszym koleżankom...
03/04/2026

Serdeczne życzenia świąteczne, zdrowia i ciepełka w sercach, bogatego zajączka i pogody ducha składamy naszym koleżankom i kolegom oraz naszym sympatykom.
Zarząd Koła.

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet...U nas już od wielu lat obchodzimy wspólnie Dzień Kobiet i Mężczyzn. Na początek nowo przyję...
04/03/2026

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet...U nas już od wielu lat obchodzimy wspólnie Dzień Kobiet i Mężczyzn. Na początek nowo przyjęci członkowie Koła otrzymali swoje legitymację z rąk Przewodniczącej Urszuli Nikiel. Potem część rozrywkowa. Grał na gitarze i śpiewał Tadeusz Smoliński a my razem z nim. Kawka, herbatka i pyszne ciasto na pięknie przystrojonych stołach.Otrzymaliśmy też małe prezenciki - zdrapki. Gwarnie i wesoło...jak zwykle.

Adres

Ulica Olsztyńska 28
Dywity

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy 15 Koło Emerytów w Dywitach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij