11/05/2026
Majówka, majówka...
Zebraliśmy się licznie, aby razem spędzić miłe popołudnie w gościnnych progach Grażynki. Pogoda dopisała, powietrze rześkie, słoneczko i my - zadowoleni, roześmiani. Pyszne kiełbaski, kiszeczki, kaszaneczki i co tam jeszcze. Bawiliśmy się świetnie grając w różne gry, zresztą tę formę spędzania czasu mamy opracowaną do perfekcji. Oferta dla każdego: rzutki, bule, zawody wędkarskie oraz sudoku, gra w tysiąca a także quiz wiedzy o ptakach. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody. Specjalne podziękowania należą się Zarządowi , Bożence i prowadzącym konkursy. Wielkie brawa!