Jesteśmy całkowicie amatorską grupą biegaczy, którzy spotkali się na Pogorii aby wspólnie biegać czyli aby robić to co lubimy najbardziej. Są wśród nas zarówno doświadczeni jak i początkujący biegacze. Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 19 na Pogorii 3 przy plaży. Mamy swoją stronę internetową WWW., logo i plany na rozwój. Wspólnie trenujemy, jeździmy na zawody biegowe, planujemy wspólne wyja
zdy na treningi w górach. Organizujemy biegi wokół Pogorii, które obok Półmaratonu Dąbrowskiego na stałe wpisały się już do kalendarza imprez sportowych w mieście. Dlatego jeśli chcesz zacząć biegać ale nie wiesz jak się do tego zabrać to podpowiemy ci jak rozpocząć aby czerpać z biegania tylko przyjemność i satysfakcję;
Jeśli już biegasz ale brakuje Ci towarzystwa to właśnie je znalazłeś;
Jeśli biegasz i Twoim marzeniem jest udział w zawodach biegowych to pomożemy wybrać Ci dystans odpowiedni do Twoich możliwości, zapisać się na listę startową, zaprowadzimy Cię do biura zawodów i staniemy wspólnie z Tobą na linii startu, a jeśli tego chcesz to przebiegniemy obok cały dystans. Jeśli dodatkowo chcesz promować bieganie jako najprostszą i najtańszą formę aktywności fizycznej to pokażmy wszystkim ilu nas jest. Nie biegaj sam dołącz do grupy Pogoria Biega!