01/12/2024
Trzecie z zaplanowanych przez nas spotkań w ramach projektu "PARKITKA - NA ZDROWIE!" za nami. Tym razem o zdrowym stylu życia uczyliśmy się przy okazji warsztatów i andrzejkowych zabaw :) Wszystkim uczestnikom projektu wywróżyliśmy zdrową przyszłość - bo świetnie już wiedzą co robić i co jeść, aby żyć lepiej!
Projekt był realizowany w ramach Śląskie Lokalnie - małe granty FIO
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Klaster Innowacji Społecznych