Janka z Czarnkowa w Czarnkowie. Od 2017 roku podlegamy pod Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie. Wystawiliśmy do tej pory przedstawienia:
1) "Wielokropek" (I miejsce w Konkursie na Scenkę Profilaktyczną w 2008r.)
2) "Niebieski period Świeczki" (I j/w w 2009r.)
3) "Narkoty" (I j/w w 2010)
4) "Denat" którego graliśmy w ramach:
- # # # Czarnkowskiego Forum Teatrów Szkolnych 2012
- Przegladu Teatrów
Amatorskich w Złotowie w 2013
- dla uczniów LO w Czarnkowie z okazji Dnia Wiosny
5) „Ja, kukła” zostało docenione przez publiczność na:
- Przeglądzie Teatrów Amatorskich w Złotowie w 2014
- # # Czarnkowskim Forum Teatrów Szkolnych 2014 – III miejsce
- Ogólnopolski Konkurs Teatrów Amatorskich „Melpomena” 2014 – wyróżnienie za scenariusz i dla opiekuna grupy,
Nasz spektakl graliśmy też dla uczestników Konkursu Recytatorskiego w Rosku w 2014 oraz dla mieszkańców Czarnkowa z okazji „Dni Ziemi Czarnkowskiej” w 2014 oraz w 2015 roku z okazji Dnia Wolontariusza.
6) „ONY” to jak do tej pory najbardziej doceniony z naszych spektakli. Zdobywca wielu nagród w całej Polsce:
- I miejsce „Melpomena 2015” w Środzie Wlkp.
- I miejsce na przeglądzie w Pile
- II miejsce „ŁóPTA 2016” w Łodzi
- III miejsce na „Konstelacjach Teatralnych 2016” w Szamocinie
- III miejsce na # # Czarnkowskim Forum Teatrów Szkolnych 2016
- nagroda publiczności na przeglądzie w Suchym Lesie 2016
- wyróżnienia: „Marcinek 2016” w Poznaniu, „Arlekinadzie 2017” w Inowrocławiu, „Hesperydach 2017” w Chełmie.
„Ony” gościł na wielu przeglądach nie konkursowych w Złotowie, Poznaniu i Chodzieży. Aktorka Teatru TU Klaudia „Capuleti” Popielska otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia za postać „Onego”.
7) „Błysk aktora” – który jest autorskim projektem naszych trzech aktorów. Spektakl ten graliśmy w Złotowie, Poznaniu i Czarnkowie.
8) "Złodziej czasu" - to projekt zaprezentowany w Czarnkowie i Złotowie. Prowadziliśmy warsztaty dla dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Przylesie” w Czarnkowie oraz dzieci ze Zespołu Szkół Specjalnych w Gębicach. Efektem czego był wspólny udział dzieci ze świetlicy i naszych aktorów w IV Festiwalu „Wychowanie przez teatr” w Szamotułach. Sami uczestniczyliśmy w warsztatach teatralnych w Wieleniu, Środzie Wielkopolskiej, Trzciance, Poznaniu, Łodzi, Chełmie, Inowrocławiu, Turku. Współpracujemy z Akademią Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu. Aktorzy naszego teatru uczestniczą z sukcesami w konkursach recytatorskich:
„Łagodne Klimaty” Wieleń
Ogólnopolskim Konkursie im. Romana Brandstaettera w Trzciance
Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.