13/10/2025
Kiedy trzy lata temu powiedziałam "pauza", nikt nie wiedział jak potoczą się nasze dalsze losy. Rozjechani w różne strony świata...spakowani na podróż w nieznane.
Jesień to jednak dobry czas. Siadam z kubkiem kawy, otulam się ciepłem rozsypańcowych wspomnień...i mówię Wam Wszystkim "Dziękuję, mocno dziękuję..."
Zostanie we mnie na zawsze każde spotkanie z Wami, każdy uśmiech, radość i smutek.
Właśnie tą jesienną porą stery w fundacji przejmuje nowa ekipa. A ja - czekam na jutro...nieustannie, niezmiennie...
Marta Gryczon