23/04/2026
Akcja sadzenia drzew w Nowym Siole z udziałem KGW OSP i mieszańców
Każdy posadził i podpisał swoje drzewko
Pan z TVP nagrał wydarzenie do telewizji
Było to bardzo miłe spędzone przedpołudnie
🥰