26/05/2026
Podczas biwaku nasza drużyna zamieniła w prawdziwe biuro śledcze. Wskoczyliśmy w buty detektywów i przez całe dwa dni tropiliśmy poszlaki, łamaliśmy skomplikowane szyfry oraz łączyliśmy kropki, żeby rozwikłać kryminalną zagadkę. 🕵🏻♀️
Obok zagadek i wyzwań, które przygotowaliśmy, znaleźliśmy też czas na eksplorację okolicy. Udało nam się wspólnie zwiedzić Żywiec i poznać jego najciekawsze miejsca, a przy okazji także zwiedzić mini zoo. 🏙️
Ogromną satysfakcję przyniosło nam również wyjście w góry i zdobycie Grojca. Podejście pod szczyt było świetnym treningiem kondycyjnym, a widoki, które podziwialiśmy z góry, w pełni wynagrodziły nam trudy wędrówki. ⛰️
Słowa uznania kierujemy do 37 Drużyna Wędrownicza "Nocne Licha" za świetne oprowadzenie nas po Żywcu i pokazanie miasta z najlepszej strony! ⚜️
Wszystkie mapy zostały schowane, a zagadki rozwiązane - czas na zasłużony odpoczynek!
Do zobaczenia na następnych wspólnych przygodach i kolejnych nieprzetartych szlakach! 🗺️