03/12/2025
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, składamy najserdeczniejsze życzenia siły, determinacji i pomyślności oraz uśmiechu i życzliwych ludzi wokół. Bądźcie dumni ze swoich osiągnięć i niech każdy dzień będzie pełen inspirujących wyzwań i przynosi poczucie spełnienia. Życzymy również pełnego respektowania praw człowieka, aby świat stawał się coraz bardziej otwarty, tolerancyjny i pozbawiony barier a Wasze życie było pełne godności, równości i włączenia społecznego. Oby dostępność stała się normą, a nie przywilejem, a każdy z Nas mógł realizować swój potencjał bez przeszkód.
Zarząd
Stowarzyszenia ONI