22/06/2026
Już 11 LIPCA OD GODZ. 18:00 zapraszamy nad nasze cewickie jeziorko na CHILL NA POMOŚCIE PART 3! 😎
🎶🌳🎶🌲🎶
Wspaniały klimat w leśnej aranżacji. Nastrojowa muzyka nad wodą w towarzystwie dźwięków natury. I przede wszystkim WSPANIALI ARTYŚCI, ponieważ w tegorocznej edycji zagrają dla Was:
🎶🌳🎶🌲🎶
🎸Mateusz Bliskowski – gitarzysta, pedagog (Katedra Sztuki Muzycznej w Słupsku). Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz absolwent Katedry Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. Autor oraz producent płyty Imaginary Landscape, którą nagrał wraz z Grzegorzem Nadolnym oraz Piotrem Biskupskim. Autor licznych impresji oraz autorskich kompozycji na gitarę solo. Dyrektor artystyczny festiwalu Jesienny Przeciąg Gitarowy w Słupsku.
Artysta odznacza się unikalnym stylem muzycznym oraz operuje rozbudowanymi brzmieniowo środkami harmoniczno - melodycznymi. Za swój styl gry oraz podejście do kompozycji został doceniony przez dziennikarzy oraz krytyków muzycznych (m. in. przez uznanego krytyka Adama Barucha). Grał na jednej scenie wraz z m.in. Johnem Stowellem, Markiem Napiórkowskim, Grzegorzem Nadolnym, Piotrem Biskupskim, Krystyną Stańko, Grażyną Auguścik, Leszkiem Kułakowskim.
🎸Pola Chobot & Adam Baran – polski duet muzyczny tworzony przez piosenkarkę, autorkę tekstów, pianistkę i kompozytorkę Polę Chobot oraz kompozytora i gitarzystę Adama Barana. Tworzą muzykę z obszaru popu alternatywnego i dark popu. Szerszej publiczności dali się poznać dzięki wydanemu w 2019 albumowi Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?. Album był kontynuacją transowości pierwszej EP-ki, wzbogacony o szorstkie gitary i bardziej poetycką warstwę tekstową. Pola Chobot & Adam Baran są laureatami kilkunastu nagród muzycznych, w tym nagrody Radio Wrocław Kultura Emocja, Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (II miejsce), Festiwalu FAMA (Nagroda im. Andrzeja Jakóbca), poznańskiego festiwalu Akademia Gitary (I miejsce), wyróżnieni przez kapitułę Jarocińskich Rytmów Młodych. W 2025 roku zostali nominowani również do nagrody O!lśnienia Onetu
🎸Skubas - Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości.
W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.
Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Obecnie na koncie posiada 3 długogrające wydawnictwa i jest w trakcie promocji nowej, 4 płyty w dorobku.
Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury
Gmina Cewice Nadleśnictwo Cewice Pałac Łebunia
👇👇👇