Norbert Kujawa nie Radny ale zaradny

Norbert Kujawa nie Radny ale zaradny Społecznik, wolontariusz, militarysta, Bytomianin.

01/12/2024

I wystartował Bytomski Jarmark Świąteczny. Polecam wszystkim gorąco bo jest mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Potrwa aż do 22.12 więc jest trochę czasu. Może jeszcze śnieżek przyprószy 😀

27/11/2024
18/09/2024
11/06/2024

Wróciłem do domu już jakiś czas temu, ale potrzebowałem się lekko ogarnąć. Będzie trochę długo, ale muszę napisać.
To już koniec, 19 edycja Śląskich Manewrów to już historia. Około godziny 20 zamknęliśmy za sobą bramę naszej hali, zwieziony został ostatni sprzęt. Jeszcze tylko ogarnianie dokumentacji i rozliczeń, porządkowanie na magazynie, czyszczenie pojazdów i kuchni polowych, ale to już na kolejnym czwartkowym spotkaniu.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się by to wydarzenie kolejny raz wybrzmiało tak mocno. Było wyjątkowo, pobiliśmy chyba wszystkie rekordy uprzednich lat. Było wesoło, obozowiska i kantyna tętniła życiem. Jak to powiedział jeden z obozowiczów dawno nie byłem na tak uśmiechniętym zlocie.
Odmieniona formuła, chyba przypadła do gustu zarówno zlotowiczom jak i osobom odwiedzającym. Teren w odmienionej formie jest świetny, ma oczywiście swoje wady (np.niewielka ilość cienia) ale nie można mieć wszystkiego.
Teraz czas na krótki odpoczynek i chyba czas brać się za planowania. W końcu w przyszłym roku obchodzimy nasz JUBILEUSZ 20 LECIA.
Ojjj trzeba się będzie postarać żeby to przebić, ale na szczęście nasze głowy są nadal pełne szalonych pomysłów.

Dziękuję całej ekipie pracującej w pocie czoła i na pełnych obrotach. W tym roku spędziliśmy na naszym poligonie pełne 8 dni 😮
Kompania jesteście najlepsi, z wami to góry przenosić.
Dziękuję też waszym najbliższym, za wyrozumiałość i wsparcie. Szczególnie mojej żonie Magdzie 😘 która dzielnie kolejny raz znosiła moje domowe absencję, i ogarniała samodzielnie dwójkę naszych pociech.

Nie będziemy udawać, że zdjęcie tych którzy wytrwali do końca, to nasz pomysł. Przyznajemy kiedy ktoś nam coś ciekawego podsunie :-P (Pozdro GŚ)
Tak właśnie jest z dołączoną fotografią. To tylko część wszystkich wolontariuszy, ale to oni walczyli do samego końca.
To zdjęcie wyraża jednak kwintesencję Kompanii Bytom. Różni ludzie, w różnym wieku, na zupełnie różnych etapach życia, całe rodziny z dziećmi. Połączyła ich PASJA, prawdziwa wspólna pasja do militariów stworzyła z nich jedną wielką rodzinę.
DZIĘKUJĘ - Norbi

Zapraszam serdecznie!
24/05/2024

Zapraszam serdecznie!

Przed Wami oficjalny plakat XIX Zlot Pojazdów Militarnych w Bytomiu "ŚLĄSKIE MANEWRY" 🔥🔥🔥

Masa atrakcji, m.in. koncerty, pokazy musztry, inscenizacja, a także TANK CRASH i FIRE SHOW 💥

Poza tym mnóstwo konkursów z naprawdę wartościowymi nagrodami, parada ulicami miasta i prezentacje pojazdów na zlotowej arenie. 🤩

To wszystko czekać będzie na was już od 7 czerwca. 😎

*Szczegółowy harmonogram będzie dostępny na kilka dni przed rozpoczęciem zlotu na naszych profilach społecznościowych oraz zostanie rozwieszony na terenie zlotu w trakcie jego trwania❗️

08/04/2024

Kilka słów podsumowania i ...

I coś o czym w filmie nie wspomniałem.
Chciałbym serdecznie podziękować całej mojej rodzinie ale w szczególności mojej cudownej żonie Magdalena Kujawa. Za całe wsparcie i olbrzymie pokłady cierpliwości, za każdy dubel, za pomoc przy każdym poście, za to że byłaś dla mnie ogromnym wsparciem.
Bez Ciebie nie byłoby to możliwe. Dziękuję że zawsze jesteś przy mnie.

Michał Staniszewski chciałbym podziękować również Tobie. Nie tylko za to że przekonałeś mnie do startu w tych wyborach ale, że byłeś z nami przez cały ten czas.
To dzięki tobie czuliśmy że jesteśmy jedną drużyną grającą do tej samej bramki.
Na każdym kroku dawałeś nam wsparcie, i to dzięki tobie nie było to konkurowanie, ale wspólna droga do celu (który zresztą udało się osiągnąć). To było świetne przeżycie, a z takim liderem moglibyśmy powtórzyć to jeszcze nie raz. Dziękuję!

To już ostatnie godziny kampanii wyborczej, a my nie zwalniamy tempa naszych spotkań z mieszkańcami.Jeszcze dziś po 16 b...
05/04/2024

To już ostatnie godziny kampanii wyborczej, a my nie zwalniamy tempa naszych spotkań z mieszkańcami.
Jeszcze dziś po 16 będzie można nas spotkać w okolicach pętli w Miechowicach.
Zapraszamy do rozmów, i prosimy o głos już w najbliższą niedzielę 7 kwietnia.

Michał Staniszewski Jacek Brzezinka Beata Adamczyk-Nowak Michał Napierała Sandra Schenk Jadwiga Płochocka

04/04/2024
Dziś odwiedziliśmy nowe miejsce na kulinarnej mapie Miechowic.Restauracja Power Food Bytom dziś miała swój debiut, i na ...
03/04/2024

Dziś odwiedziliśmy nowe miejsce na kulinarnej mapie Miechowic.
Restauracja Power Food Bytom dziś miała swój debiut, i na zachętę częstowała pysznymi mini burgerami. Jeden klasyczny drugi w wersji wegetariańskiej - obydwa przepyszne.
Gorąco polecamy!
Felińskiego 25A

Adres

Bytom

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Norbert Kujawa nie Radny ale zaradny umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria