11/06/2024
Wróciłem do domu już jakiś czas temu, ale potrzebowałem się lekko ogarnąć. Będzie trochę długo, ale muszę napisać.
To już koniec, 19 edycja Śląskich Manewrów to już historia. Około godziny 20 zamknęliśmy za sobą bramę naszej hali, zwieziony został ostatni sprzęt. Jeszcze tylko ogarnianie dokumentacji i rozliczeń, porządkowanie na magazynie, czyszczenie pojazdów i kuchni polowych, ale to już na kolejnym czwartkowym spotkaniu.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się by to wydarzenie kolejny raz wybrzmiało tak mocno. Było wyjątkowo, pobiliśmy chyba wszystkie rekordy uprzednich lat. Było wesoło, obozowiska i kantyna tętniła życiem. Jak to powiedział jeden z obozowiczów dawno nie byłem na tak uśmiechniętym zlocie.
Odmieniona formuła, chyba przypadła do gustu zarówno zlotowiczom jak i osobom odwiedzającym. Teren w odmienionej formie jest świetny, ma oczywiście swoje wady (np.niewielka ilość cienia) ale nie można mieć wszystkiego.
Teraz czas na krótki odpoczynek i chyba czas brać się za planowania. W końcu w przyszłym roku obchodzimy nasz JUBILEUSZ 20 LECIA.
Ojjj trzeba się będzie postarać żeby to przebić, ale na szczęście nasze głowy są nadal pełne szalonych pomysłów.
Dziękuję całej ekipie pracującej w pocie czoła i na pełnych obrotach. W tym roku spędziliśmy na naszym poligonie pełne 8 dni 😮
Kompania jesteście najlepsi, z wami to góry przenosić.
Dziękuję też waszym najbliższym, za wyrozumiałość i wsparcie. Szczególnie mojej żonie Magdzie 😘 która dzielnie kolejny raz znosiła moje domowe absencję, i ogarniała samodzielnie dwójkę naszych pociech.
Nie będziemy udawać, że zdjęcie tych którzy wytrwali do końca, to nasz pomysł. Przyznajemy kiedy ktoś nam coś ciekawego podsunie :-P (Pozdro GŚ)
Tak właśnie jest z dołączoną fotografią. To tylko część wszystkich wolontariuszy, ale to oni walczyli do samego końca.
To zdjęcie wyraża jednak kwintesencję Kompanii Bytom. Różni ludzie, w różnym wieku, na zupełnie różnych etapach życia, całe rodziny z dziećmi. Połączyła ich PASJA, prawdziwa wspólna pasja do militariów stworzyła z nich jedną wielką rodzinę.
DZIĘKUJĘ - Norbi