06/01/2026
Dziękujemy Wszystkim za udział w Pokłon Trzech Króli‼️ Wielkie podziekowania dla Górnicza Orkiestra Dęta Bytom BECEK Bytomskie Centrum Kultury Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu Parafia św. Jacka w Bytomiu za wspólną organizację tego pięknego wydarzenia❣️