Kandyduję w wyborach na stanowisko Burmistrza Byczyny. Po ukończeniu studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Opolskim rozpocząłem pracę w Ośrodku Kultury w Byczynie na stanowisku instruktora sportu. Prowadziłem z sukcesami przez kilka lat drużyny młodzieżowe trampkarzy i juniorów LKS Hetman Byczyna. W tym okresie udało mi się dwa razy zdobyć wicemistrzostwo Opolszczyzny w rozgrywkach trampkarzy (w
turnieju Piłkarska Kadra Czeka oraz w rozgrywkach klubowych). Zajmowałem się również sprawami organizacyjno-finansowymi Ludowych Zespołów Sportowych oraz koordynowaniem działalności sportowej na terenie Gminy. W tym okresie zawiązałem oraz prowadziłem przez kilka lat drużynę ratowniczą Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Byłem również delegatem na zjazd wojewódzki WOPR. Jako instruktor kick-boxingu przez wiele lat prowadziłem treningi sportów walki dla dzieci i młodzieży. W wygospodarowanych na basenie miejskim pomieszczeniach wspólnie z grupą zapaleńców założyliśmy siłownię kulturystyczną funkcjonującą do dnia dzisiejszego. W 1999 roku zostałem Dyrektorem Ośrodka Kultury. W trakcie siedmiu lat zarządzania Ośrodkiem starałem się promować Byczynę jako miejsce realizacji wielu ciekawych projektów z zakresu kultury i sportu. To w tym czasie odbywało się w Byczynie wiele imprez o zasięgu ponad lokalnym a nawet krajowym takich jak Zlot Piłkarzy Weteranów, turnieje w ramach Grand Prix Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej, Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych, Gala Piosenki czy Turniej Recytatorski o Buławę Hetmańską. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej
w Poznaniu na kierunku zarządzanie projektami samorządów terytorialnych w Unii Europejskiej z wykorzystaniem technologii informacyjnych zająłem się praktyką realizowania projektów współfinansowanych przez UE. Byłem autorem pomysłu aby oprzeć promocję kulturalną Miasta na wyeksponowaniu jego walorów historycznych. Nawiązałem współpracę z Opolskim Bractwem Rycerskim i wspólnie zrealizowaliśmy pierwsze festyny rycerskie. W latach 2006-2007 jako Kierownik Referatu Współpracy Europejskiej, Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego
w Byczynie byłem inicjatorem nawiązania współpracy z czeskim miastem Zlate Hory w celu skorzystania
z możliwości realizacji partnerskich projektów w ramach Inicjatywy Wspólnotowej INTERREG IIIA takich jak budowa Polsko Czeskiego Centrum Szkolenia Rycerstwa - średniowieczny gród drewniany, (byłem koordynatorem odpowiedzialnym za realizację tego projektu), Międzynarodowe Festyny Rycerskie i inne. Byłem również autorem wstąpienia Gminy w struktury Euroregionu Pradziad co stworzyło możliwości aplikowania do funduszu mikroprojektów. Od 2007 pracowałem jako Kierownik Biura Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Kluczborku. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Politechnice Opolskiej na kierunku Nadzór- kontrola i audyt wewnętrzny w gospodarce i administracji oraz po złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu w Ministerstwie Finansów pracuję od 2009 roku jako Audytor Wewnętrzny w Starostwie Powiatowym. Jako radny Rady Miejskiej w Byczynie walczę o prawo mieszkańców do decydowania o tym jakie inwestycje mają być realizowane na terenie Gminy. Jestem również przeciwnikiem likwidowania szkół wiejskich oraz „pseudo” oszczędności w oświacie.