03/01/2026
Mimo wszystko, propsy w przewadze🥰
Zachęcamy do odwiedzenia plaży w Niepruszewie i przybicie piątki z bałwanami słusznych rozmiarów - zdjęcia z tymi panami, z pewnością będą świetną pamiątką, nie tylko dla dzieci.
Przy okazji, możecie przypadkiem napotkane śmieci, pozostawione przez troglodytów, wrzucić do rozstawionych gęsto pojemników na śmieci, dając dobry przykład dzieciom i pozytywną lekcję postępowania, cywilizowanych ludzi.
Edit1: informacja z ostatniej chwili: jacyś troglodyci zniszczyli pana bałwana. Może jego twórcy - którym z całego serca dziękujemy - jutro, na przekór tępakom, odbudują pana bałwana. Jakby co, prosimy o informację - postaramy się wpaść na plażę by zrobić relację - z góry dziękujemy.
Edit 2: właśnie otrzymaliśmy info na priv, że dobre elfy, jeśli tyko będą sprzyjające warunki atmosferyczne, odbudują jutro pana bałwana. Za samą informację i gotowość działania, już wielkie dzięki.