05/02/2026
Nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w ramach spędzenia wolnego czasu w okresie trwania ferii zimowych odwiedziła popularny tor saneczkowy Sankolandia w Muszynie - Złockiem. Po emocjach związanych ze zjazdami saneczkowymi zorganizowaliśmy ognisko w urokliwym miejscu z widokiem na Tatry, a w drodze powrotnej zwiedziliśmy Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą PSP Krynica-Zdrój.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Firmy FAKRO na czele z Prezesem p. Ryszardem Florkiem za możliwość udostępnienia toru saneczkowego w Muszynie, Zakładowi Mięsnemu Wiesław Leśniak za zapewnienie kiełbasek na ognisko ,p. Katarzynie Forczek za zapewnienie suchego prowiantu , naszym druhom Robertowi Małkowi , Pawłowi Burdelowi , Dariuszowi Forczkowi za dofinansowanie tego pełnego radości i atrakcji wyjazdu , oraz opiekunom : Karolowi Szajewskiemu , Konradowi Olszakowi , Kacprowi Małkowi , Bartłomiejowi Gałeziowskiemu , Przemysławowi Doboszowi za czuwanie nad bezpieczeństwem naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.