13/06/2026
W dniu dzisiejszym nasi druhowie wraz z druhami z OSP Jawiszowice i Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrku wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu "Na Skrzyczne dla Kazika” podczas którego w pełnym wyposażeniu bojowym wyszli na szczyt Skrzyczne👩🚒 ⛰️
To piękna inicjatywa, która połączyła aktywność, integrację oraz wsparcie ważnej sprawy. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasi strażacy po raz kolejny pokazali, że ich zaangażowanie nie kończy się na działaniach ratowniczych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim druhom, którzy reprezentowali naszą jednostkę podczas dzisiejszego wydarzenia.
Gratulujemy zdobycia Skrzycznego i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej jednostki! 🚒❤️