03/05/2026
Dzisiaj z okazji Święta Konstytucji 3 Maja nasza drużyna reprezentowała hufiec wystawiając poczet sztandarowy i uczestnicząc w uroczystościach w Brzesku🇵🇱🇵🇱🇵🇱
💜💜💜
Oficjalny fanpage 4 Drużyny Wędrowniczej "Nyks"
💜💜💜
Brzesko Gmina
32-800
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy 4 DW "Nyks" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.