25/05/2026
❗ " Ktoś powiedział, żebym z panią porozmawiał"
1️⃣8️⃣0️⃣❗❗❗ spotkań .
Czwarty rok inicjatywy realizowanej w każdą niedzielę, dla dziesiątek osób "w potrzebie".
Wielokrotnie wybrzmiewało, że w naszych działaniach nie chodzi wyłącznie o posiłek. Dużo ważniejsza jest atmosfera, otwartość, gotowość na wysłuchanie człowieka. Chwila rozmowy potrafi dać wsparcie i wiele odmienić. Dobre relacje i współpraca z instytucjami pozwala wyciągać ludzi z ulicy, dalej służyć pomocą. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami przebywającymi w:
* Schronisku
* terapii AA
*. Domu Samotnej Matki
* szpitalu
* Zakładzie Karnym
I co najważniejsze, dalej wspieramy osoby, które zmieniły środowisko, wyszły "na prostą" 😍.
Wspierajcie nas i Wy
- zgłoś chęć ugotowania 10 litrów zupy
- upiecz ciasto
- komentuj/udostępnij. Dramatycznie spadają zasięgi 😪😭😪
Dziękujemy za wkład i wolontariat
Benita Murgała
Magdalena Kumela
Manufaktura Lodów i Pączków Brwinów
Angelika Korcz
Tomasz Korcz
Kasia Stepaniuk
Paweł Chomczyk
Rene Renata