29/03/2026
Wczoraj nasze koło miało przyjemność przygotować posiłek dla naszych strażaków Osp Leśne Odpadki z okazji zebrania sprawozdawczo-wyborczego 👩🍳🚒
Dziękujemy za zaufanie i wspólnie spędzony czas w tak wspaniałej atmosferze :)
Gratulujemy byłemu zarządowi uzyskania absolutorium 👏 oraz nowo wybranemu wyboru na najbliższe lata.
Życzymy wielu sukcesów i realizacji planów! Na pewno dacie radę 💪🫡
Cieszymy się, że możemy współpracować w tak dobrym gronie na rzecz naszego sołectwa 💚
Razem możemy więcej! 🥰