19/03/2026
🚨 UWAGA! WIELKIE POLOWANIE NA ELEKTROŚMIECI TRWA! ♻️🔌
Wiosna nadchodzi 🌱, a to oznacza jedno – czas na wielkie porządki!
Rozejrzyj się po domu…Może gdzieś stoi:
😅 lodówka, która pamięta jeszcze poprzednie stulecie
😅 drukarka, która drukuje tylko nerwy
😅 komputer, który włącza się wolniej niż czajnik gotuje wodę
😅 albo w garażu leży wiertarka, która „jeszcze kiedyś się przyda”… od 2007 roku
My chętnie damy im drugie życie! 😄
Oddając elektrośmieci:✔️ robisz miejsce w domu✔️ pomagasz środowisku✔️ wspierasz naszą jednostkę OSP 🚒
Zbieramy m.in.:
♻️ lodówki♻️ mikrofalówki♻️ zmywarki♻️ pralki♻️ kuchenki elektryczne♻️ zużyte elektronarzędzia♻️ monitory♻️ komputery♻️ klawiatury i myszki♻️ drukarki
…i wiele innych sprzętów elektrycznych!
Zasada jest prosta:Jeśli coś ma kabel, baterię albo kiedyś robiło „bzzz”, „pik” albo „klik” – bierzemy! 😄
Dodatkowo zbieramy także złom i poszerzyliśmy zbiórkę o książki
Masz wątpliwości? Napisz do nas wiadomość 📩 Zadzwoń. Przyjedziemy i odbierzemy
Marek Muras 509 829 249
OSP – gasimy pożary, ratujemy ludzi i… robimy porządki w Waszych garażach! 🚒🌍