04/05/2026
Dziękujemy 😊
Drodzy Strażacy!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam tyle odwagi, ile macie każdego dnia,
tyle siły, ile potrzeba do ratowania świata
i tyle uśmiechu, ile dajecie innym, kiedy przyjeżdżacie z pomocą!
Niech Wasze wozy zawsze wracają bezpiecznie do remizy, a ogień… niech się Was po prostu boi!
Dziękujemy Wam za to, że jesteście naszymi bohaterami, tacy superbohaterowie, tylko prawdziwi 😊
A wyjątkowe, najcieplejsze życzenia kierujemy dla naszego OSP Boguszewo Druhny OSP Boguszewo dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć, że jesteście blisko i pomagacie nie tylko w wielkich akcjach, ale także wtedy, gdy ktoś obok potrzebuje wsparcia, troski i szybkiej reakcji.
Dziękujemy, że gasicie nie tylko pożary,
ale też przynosicie spokój i poczucie bezpieczeństwa naszej społeczności.
Życzymy Wam zdrowia, bezpiecznych powrotów z każdej akcji
i jak najwięcej spokojnych dni! 🚒🔥