21/12/2025
Dobro wybrzmiało najpiękniej!
18 grudnia o godzinie 18:00 w Oratorium św. Kingi odbył się II Charytatywny Koncert Mikołajkowy, na którym mieliśmy przyjemność wysłuchać piękne kolędy, pastorałki oraz świąteczne utwory. Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół średnich powiatu bocheńskiego oraz teatr artystokracki. Młodzież zjednoczyła siły, pokazując, że wspólne działanie prowadzi do największych sukcesów.
Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników biura promocji i współpracy w starostwie powiatowym w Bochni za współorganizację, wsparcie i cenne rady podczas przygotowań.
Naszym wolontariuszom, którzy przez ostatnie dwa tygodnie poświęcali swój czas, dziękujemy za ich zaangażowanie, które sprawiło, że koncert był niezapomnianym przeżyciem dla każdego widza, ale również dla nich samych.
Dzięki Waszej hojności podczas koncertu zebraliśmy 4068,88 zł i 5 eurocentów! Ta kwota, razem z pozyskanymi od sponsorów upominkami, zostanie w całości przekazana rodzinnym pieczom zastępczym.
Dziękujemy również naszym sponsorom oraz patronom medialnym za wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia.
Powiat Bocheński
Kopalnia Soli, Bochnia
Caffeton
Beata Drabik
MK FOREST SERVICE - Mariusz Kurnik
Cameralna
Chantilly Bochnia
Bochnia Brzesko z bliska
Bochnianin.pl
Informator Brzeski
Kulturalna Bochnia
Kronika Bocheńska
SYNAJ.tv
RDN Małopolska
Dziękujemy, że byliście z nami! 💖
1 LO Bochnia
II Liceum Ogólnokształcące w Bochni
Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni
Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni
SOSW Bochnia
Bursa Szkolna
Teatr Artystokracki