23/12/2025
Kochani jak wiecie nasza fundacja powstała z myślą o kobietach😍
Jest wśród nas wspaniała, bardzo dzielna kobieta, która mieszka
w Domu Samotnej Matki w Bielsku-Białej. Właśnie zaczyna nowy rozdział swojego życia i w końcu wyprowadza się na swoje „cztery kąty”. Życie bardzo ją doświadczyło, a mimo to pozostała ciepłą, dobrą i niezwykle silną osobą.
Pani Sylwia otrzymała mieszkanie od miasta, które niestety jest całkowicie puste. Zaczyna wszystko od zera…bez podstawowego wyposażenia, bez mebli, sprzętów i rzeczy codziennego użytku. To moment ogromnej radości, ale też dużego stresu i obaw, jak samodzielnie wszystko udźwignąć po opuszczeniu Domu Samotnej Matki.
Pani Sylwia trafiła pod skrzydła naszej fundacji, będziemy wspierali ją w remoncie oraz w organizacji całej pomocy.
Jednak bez Waszego wsparcia to się nie uda...
Istnieje możliwość wpłat finansowych na konto fundacji, które
w 100% zostaną przekazane na jej rzecz, na remont, doposażenie mieszkania oraz dalsze życie.
Darowizny można wpłacać👇
‼️Numer konta: PKO Bank 48 1020 1390 0000 6102 0793 1910
W tytule przelewu : DAROWIZNA SYLWIA I ANTOŚ
FUNDACJA CLOU
ul. Warszawska 22, 43-300 Bielsko-Biała
KRS:0001074326
NIP:9372757224
REGON:527178840
Równolegle nadal bardzo potrzebna jest pomoc rzeczowa. Poszukiwane są m.in. meble kuchenne, artykuły domowe i wszystko to, co pomoże stworzyć bezpieczny, ciepły dom. Być może u którejś z Was w garażu lub piwnicy znajdują się rzeczy, które mogą jeszcze komuś posłużyć…każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie 🤍
Rzeczy można przywozić do naszej siedziby na ul. Warszawskiej 22 po wcześniejszym się umówieniu nr. tel. 881310995.
‼️‼️Zbiórka rzeczy trwa od 02.01.2026r.‼️
Pani Sylwia robi wszystko, aby zapewnić swojemu dziecku spokój, stabilność i normalność. Wspólnymi siłami naprawdę można sprawić, że ten nowy początek będzie dla niej i jej dziecka dużo łatwiejszy.
Wierzymy, że razem nam się uda! :))