02/01/2026
Rada Osiedla Karpackie zaprasza do wspólnego kibicowania siatkarkom BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała
Nie będzie transmisji telewizyjnej, dlatego jedyną możliwością zobaczenia meczu na żywo jest przyjście na hale sportową. Liczymy na Waszą obecność i głośny doping z trybun!
Rada Osiedla Kamienica
Już jutro ćwierćfinał TAURON Pucharu Polski z UNI Opole! ❤💛💚 Z Opolankami graliśmy już w rozgrywkach Pucharu Polski dwa lata temu. Wówczas był to półfinał, a Bielszczanki wygrały 3:0. Dzień później po dość niespodziewanym zwycięstwie nad ŁKS Commercecon Łódź bielski zespół świętował zdobycie Pucharu Polski... 😍 Jutrzejszy mecz to już zupełnie inna historia, bo oba zespołu są na zupełnie innym etapie, a każdy z nich ma swoje problemy. Kto lepiej wykorzysta słabości rywala? Koniecznie bądźcie jutro z nami! A ponieważ transmisji TV z tego meczu nie będzie to jedyną możliwościa, by go zobaczyć jest przyjście do bielskiej hali! Zapraszamy! ❤💛💚
Zapowiedź 👉 https://tiny.pl/rbjz4y5z8