16/06/2026
🎬✨ Dziś przed MDK Straconka działy się wyjątkowe rzeczy!
Mieliśmy niezwykłych gości – przed naszym Domem Kultury teledysk do utworu „Masz jak ja” nagrywali Bracia Golec. 🎶
Piosenka jest szczególnym prezentem, jaki Edyta i Łukasz Golec podarowali sobie nawzajem z okazji 25-lecia małżeństwa. Nagranie wpisuje się również w przygotowania do tegorocznej trasy „Lato z Radiem i Telewizją Polską”. Już od 20 czerwca przez dwanaście kolejnych sobót TVP2 zaprosi widzów na wielkie koncerty plenerowe organizowane w różnych zakątkach Polski. To właśnie w Bielsko-Biała PSK 2026 – pierwszej Polskiej Stolicy Kultury - zostanie zainaugurowany cykl wakacyjnych koncertów "Lato z Radiem i Telewizją Polską".
Cieszymy się, że MDK Straconka mógł stać się częścią tego wyjątkowego muzycznego projektu. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy do udziału w koncertach wakacyjnej trasy koncertowej Lato z Radiem i Telewizją Polską❤️🎥🎵