13/05/2026
Pstryk! Ostatnia szansa! 👀
Pstryk! Na wzięcie udziału w plenerze fotograficznym! 📸
Pstryk! Zapisz się już dziś! Spotykamy się w najbliższy piątek 💥
Karta zgłoszenia i regulamin w komentarzu 👇
Plener obejmuje dwie grupy:
- malarską (BRAK MIEJSC!)
- fotograficzną
- udział jest bezpłatny
- poziom: średniozaawansowany
- dla młodzieży od 16 roku życia, dorosłych i seniorów
📅 15/16.05.2026
- 15.05. 17.00 - spotkanie organizacyjne i szkolenie teoretyczne w MDK Wapienica,
- 16.05. 10.00-14.00 - wyjście w plener
🖼 finałem wydarzenie będzie wernisaż poplenerowy z prezentacją prac uczestników w MDK Wapienica
Projekt jest realizowany dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego.
Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy oraz Nadleśnictwo Bielsko.
Daj się zainspirować naturze i twórz razem z nami! 💚
Miejski Dom Kultury Bielsko-Biała | Bielsko-Biała PSK 2026 | Bielsko-Biała