06/01/2021
Kochani: wszyscy dobrze wiecie jaka jest sytuacja. Z powodu obostrzeń nasze spotkania od wielu miesięcy nie są możliwe :( Życząc Wam zdrowia i pomyślności w Nowym Roku, obiecuję, że jeśli tylko pojawi się możliwość bezpiecznego, zgodnego z obowiązującymi przepisami przeprowadzenia Klubu od razu dam Wam znać 🙂 Trzymajcie się ciepło (i czytajcie książki) 😉