SEP - ZIAD Bielsko-Biała SA

SEP - ZIAD Bielsko-Biała SA Koło SEP przy ZIAD Bielsko-Biała S.A.

Prezes: Paweł Kubica, wiceprezes: Roman Fober, skarbnik: Karolina Machajska, sekretarz: Marcin Pudełko, pozostali członkowie zarządu: Jacek Wróbel, Andrzej Kubowicz, Tomasz Siręga. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, zwane w skrócie SEP, jest pozarządową organizacją twórczą o charakterze naukowo-technicznym działającą na rzecz społeczeństwa oraz swoich członków. SEP stanowi dobrowolne zrzeszenie e

lektryków wszystkich specjalności oraz osób, których działalność zawodowa wiąże się z szeroko rozumianą elektryką, a także osób prawnych zainteresowanych jego działalnością. Przynależność do naszego stowarzyszenia to szereg korzyści jak udział w wielu szkoleniach i seminariach na preferencyjnych warunkach, dostęp do kontaktów z branży, udział w spotkaniach integracyjnych i wycieczkach tematycznych.

Szanowni Państwo,wraz z firmą ZIAD Bielsko-Biała S.A. – organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich E...
15/04/2026

Szanowni Państwo,
wraz z firmą ZIAD Bielsko-Biała S.A. – organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB – serdecznie zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej „ENERGIA Dziś i Jutro”, która odbędzie się 14 maja 2026 r. w formule online.

W programie:
🔹 inspirujące wystąpienia ekspertów
🔹 merytoryczne dyskusje o przyszłości energetyki
🔹 najnowsze trendy i wyzwania branży
To doskonała okazja, aby:
✅ poszerzyć wiedzę
✅ wymienić doświadczenia
✅ poznać kierunki rozwoju sektora energetycznego
📌 Szczegółowy program konferencji:
👉 https://www.konferencjebranzowe.pl/
Do zobaczenia online! ⚡️

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku
17/12/2025

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprosić firmy wystawiające się oraz Gości odwiedzających ENERGETAB 2025 do udziału w ...
06/08/2025

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić firmy wystawiające się oraz Gości odwiedzających ENERGETAB 2025 do udziału w II Wielkiej Integracji z SEP, która odbędzie się w pierwszym dniu targów:

📅 16 września 2025
⏰ godz. 16:00

📍 Chata grillowa Restauracji „Dębowa” (teren ZIAD Bielsko-Biała na targach ENERGETAB )

👉Dlaczego warto być z nami?
• Spotkanie z branżą – wymień się doświadczeniami z członkami SEP, ekspertami i przedstawicielami firm.
• Rozbudowany networking – przyprowadź swoich współpracowników, partnerów oraz kluczowych klientów i nawiąż nowe kontakty.
• Wyśmienity grill – obfity bufet, przekąski oraz napoje (w tym złocisty napój bez ograniczeń).
• Góralska oprawa muzyczna – kapela, która wprowadzi wyjątkowy klimat Beskidów.
• Debata plenerowa – z udziałem Prezesa SEP:
„Elektryk 2035 – człowiek, maszyna, AI. Przyszłość zawodu w erze cyfrowej transformacji”
• Strefa chill & networking – miejsce na swobodne rozmowy i inspiracje.
• Fotobudka z branżowymi gadżetami – pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia.

👉Jak dołączyć?
Zakup bilet uczestnictwa w sklepie COSiW:
▶️ www.sep.com.pl/bilety

Dołącz do nas i wykorzystaj ENERGETAB nie tylko jako przestrzeń wystawienniczą, ale także jako doskonałą okazję do integracji, wymiany kontaktów i wspólnego świętowania sukcesów branży elektroenergetycznej. Zabierz ze sobą zespół i kluczowych klientów – to będzie wydarzenie, którego nie można przegapić!

--------------------------------------------------------------
Zespół SEP Bielsko-Biała & ZIAD Bielsko-Biała SA

W razie pytań dot. imprezy prosimy o kontakt:
Przemysław Klukowski – tel. 661 104 305, e-mail: [email protected],

Katarzyna Gut: e-mail: [email protected] tel. 662 186 213.

Pragniemy, aby Wielka Integracja z SEP stała się corocznym miejscem spotkań członków SEP oraz firm branżowych z całej Polski w luźnej atmosferze.

Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Do zobaczenia w Bielsku-Białej!
Relacja z I Wielkiej Integracji: KLIK

BEZPŁATNA rejestracja na targi: https://rejestracja.energetab.pl/
Więcej informacji o targach: www.energetab.pl

Zarządu Oddziału Bielsko-Bialskiego SEP serdecznie zaprasza na ognisko integracyjne organizowane na RANCZU na na BŁATNIE...
27/06/2025

Zarządu Oddziału Bielsko-Bialskiego SEP serdecznie zaprasza na ognisko integracyjne organizowane na RANCZU na na BŁATNIEJ w dniu 5.07.2025r. (sobota) o godz.11,00.

Zapisy do 26.06.2025r. drogą e mailową : [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 790-796-666
Wpisowe 10zł od Członka SEP, osoby towarzyszące odpłatność we własnym zakresie!

Szanowni Państwo👉Zapraszamy na wykład:„Zapalić Słońce na Ziemi, o energetyce termojądrowej” 👉Prelegent: prof. dr hab. Wi...
13/05/2025

Szanowni Państwo

👉Zapraszamy na wykład:
„Zapalić Słońce na Ziemi, o energetyce termojądrowej”

👉Prelegent:
prof. dr hab. Wiktor Zipper z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

👉Wykład w ramach programu:
"Przyjazna Nauka”

👉 Data:
13 maja 2025 o godz. 17.00 w trybie zdalnym

W trakcie wykładu przedstawione zostaną podstawy reakcji fuzji termojądrowej oraz najnowsze technologie dla fuzji termojądrowej, jako najwydajniejszego źródła czystej energii.
Omówiona będzie także historia badań w tym zakresie.

Aby wziąć udział w wykładzie prosimy o zalogowanie się poprzez link:
https://vms.noxmeet.com/b/sit-qgj-smj
a następnie podać kod dostępu: 848190 oraz wpisać imię i nazwisko.

Adres

Aleja Armii Krajowej 220
Bielsko-Biała
43-316

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Telefon

+48781400172

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy SEP - ZIAD Bielsko-Biała SA umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do SEP - ZIAD Bielsko-Biała SA:

Udostępnij