31/05/2026
Dzisiaj w kościele p.w. św. A.Boboli w Czechowicach-Dziedzicach odbył się kiermasz ciast zorganizowany na rzecz naszej chorej na nowotwór wolontariuszki Svitłany przez nasze stowarzyszenie, przy współudziale Zespół Szkół Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach .
Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, dzięki którym ten kiermasz mógł się odbyć: księżom Jezuitom, nauczycielom i rodzicom ze szkoły specjalnej w Czechowicach, wszystkim członkom stowarzyszenia i przyjaciołom, którzy wzięli udział w przygotowaniach i dzisiejszym kiermaszu. 👏😍 ❤️
Dziękujemy również wszystkim, którzy zakupili ciasta i w ten sposób pomogli w zbiórce środków na leczenie Svitłany, a także tym, dla których ciast już zabrakło, a mimo to przekazali datki🌹👏🌹.
Dzięki Wam udało się zebrać 7150 zł ❤️👏❤️
Jeśli jeszcze ktoś chciałby się włączyć w pomoc Svitłanie, poniżej zamieszczamy linki do zbiórki na SIEPOMAGA.
https://www.siepomaga.pl/svitlana-rempovych