16/06/2026
🥳🎈 W minioną sobotę harcerki i harcerze 1 ASH Bądź Gotów pełnili służbę podczas Pikniku w ZSS Sułkowice-Bolęcina.
Naszym zadaniem była obsługa dmuchanych atrakcji hufca, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych uczestników wydarzenia. Harcerze dbali o bezpieczeństwo dzieci, sprawny przepływ kolejki oraz dobrą zabawę wszystkich korzystających z dmuchańców.
To właśnie przy naszych atrakcjach przez cały czas ustawiały się kolejki chętnych, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, że warto angażować się w taką służbę!
Dziękujemy wszystkim harcerzom za zaangażowanie, odpowiedzialność i wzorową postawę podczas wydarzenia.