25/01/2026
Ekipa medialna Łowicki Sztab WOŚP! ❣️
Dziewczyny, dziękuje bo zrobiłyście kawał dobrej roboty! 😁 Znowu dociągnełyście temat oprawy medialnej na 110 %. Jestem z Was bardzo dumny!
To także ostatni mój finał w roli szefa zespołu medialnego, teraz tą rolę przekazuję Mai Gams. 🤞 Jestem przekonany, że Maja da sobie rade i wzniesie nasze sociale na jeszcze wyższy poziom! Dziękuje, że mogłem się rozwijać i kształtować ten zespół, jeśli będziecie potrzebować pomocy, to pamiętajcie, że zawsze możecie na mnie liczyć! 🙌
Dziekuje Zuza, Ada, Maja, Ala, Amelia, Zuzia i Piotrek (nieobecny na zdj)