01/11/2025
🚒 XV kwesta „Ocalmy od zniszczenia” 🕯️
Dziś druhowie z naszej jednostki OSP Łapy-Dębowina licznie wstawili się, by pomóc w kwestowaniu na łapskim cmentarzu. 💪❤️
To już piętnasta edycja wspaniałej inicjatywy „Ocalmy od zniszczenia”, organizowanej przez Łapskie Towarzystwo Regionalne im. ppłk Stanisława Nilskiego-Łapińskiego
Zebrane środki, jak co roku, zostaną przeznaczone na ratowanie zabytkowych nagrobków i pomników – ważnych śladów naszej lokalnej historii. 🕰️
Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tej pięknej akcji! 👨🚒👩🚒