30/03/2026
Witamy wszystkich serdecznie.
Kiedy kurz opadł po V edycjì EDK przypominamy nasze piękne trasy tegorocznego wydarzenia.
Myślę że już mamy za sobą etap....ostatni raz...więcej nie idę 😉... i przeszliśmy do fazy ...nie no muszę sìę lepiej przygotować na przyszły rok.
Jesteśmy też na etapie opowieści o naszym heroiźmie😄kiedy szacunek rodziny i niedowierzanie znajomych powoduje, że czujemy się od nich jakby trochę lepsi, a nasza próżność jest łaskotana po każdej opowiedzianej historii związanej z przemierzonym kilometrem.
Teraz kiedy staliśmy się bohaterami i nie opadły z nas emocje
stańmy się ambasodarami przyszłorocznej edycji.
Już dziś Was zapraszamy i serdecznie dziękujemy za wspólną podróż ...choć przecież była to podróż w głąb siebie.
P.S. jeżeli macie uwagi czy też propozycje podzelcie się nimi z nami, moźna pisać również prywatnie czyli na messenger .