05/06/2026
Wczoraj, w uroczystość Bożego Ciała, reprezentacja naszej jednostki wzięła udział w procesji ulicami naszej parafii.
Z dumą i dbałością o tradycję nasi druhowie ponieśli sztandary oraz zapewnili asystę pod baldachimem. Dziękujemy Wam za wspólny czas, modlitwę i każde dobre słowo spotkane na trasie procesji! Na straży tradycji i bezpieczeństwa – zawsze dla Was. 🤝🚒