10/04/2026
Święta za nami 🐥Ale efekty świątecznych inicjatyw są dalej widoczne i dzięki wsparciu wspaniałych osób możemy realizować wiele planów i założeń 🩷
Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Zespole Szkół Nr 3 w Hrubieszowie zorganizował kwestę na rzecz hospicjum, która odbyła się w Niedzielę Palmową przy kościele p.w.M.B. Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie🙌
Spójrzcie na te piękne dekoracje💐 Może ktoś z Was ma w domu zakupione w trakcie kiermaszu ozdoby? Jeśli tak, koniecznie podzielicie się w komentarzu ☺️ Na pewno będą zdobić Wasze domy na coroczne święta🐣
Ogromnie dziękujemy za ogrom pomocy, jaką otrzymujemy 🌞