22/03/2026
W dniach 20-22 marca nasi harcerze po raz kolejny uczestniczyli w biwaku Wiosenna Warszawa. W tym roku pod hasłem „słodka Warszawa”🍩. Odwiedziliśmy fabrykę czekolady Wedla, przeszliśmy się szlakiem warszawskich cukierni i zapaliliśmy znicz na grobowcu rodziny Wedel. A to oczywiście tylko część tego wszystkiego co robiliśmy 🙃.
Jak zwykle był to cudowny czas wśród naszych harcerskich przyjaciół. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia niebawem gdzieś na harcerskim szlaku.
Dziękujemy Szczep 419 WDH i Z ,,Nieprzetarty Szlak'' i 2 ŁDH NS im. Jana Brzechwy za wspólną przygodę ❤️