24/09/2023
Raport przy niedzieli (nieco pochmurnej)
Najważniejsze - jest dodruk PLUTO 1, cała seria znów dostępna. Przypominamy, że niedługo premiera anime! Tak prezentuje się na żywo!
W tym tygodniu pojawiła się również Saga winlandzka 12. Kolejny tom za około pół roku, będzie to ostatni tom, który obecnie jest dostępny w Japonii. Jeśli następny będzie ostatnim, wtedy postaramy się go wydać mniej więcej równo z japońskim. Jeśli nie, to 14 za około rok.
Premiera Szczytu bogów 3 (z 5) odbędzie się prawdopodobnie na MFKiG. Komiks jest w zasadzie gotowy, ale czekamy na akceptację. A jak jesteśmy już przy MFKiG, to będziemy tam na stoisku numer 10! (8.10.2023, Łódź)
Poranek ściętych głów 7 (z 8) ma mieć miejsce pod koniec października.
Samotny wilk i szczenię 5 na festiwalu ALEgramy w Gdańsku w listopadzie.
20th Century Boys - Chłopaki z XX wieku: mamy nadzieję podać więcej informacji podczas spotkania na MFKiG, gdzie ogłosimy nowość od Urasawy.
A jeśli ktoś śledzi naszą działalność książkową, to w październiku odbędzie się premiera Tradycji kulinarnych Danii. Natomiast w grudniu Tradycji kulinarnych Polski.
Co do dodruków, to w drukarni już są:
Poranek ściętych głów 2
20th Century Boys - Chłopaki z XX wieku 3
Polish Culinary Paths
Kolejne planowane dodruki (może ulec zmianie i kolejności, w szczególności, jeśli coś się wyprzeda z aktualnych serii):
Jednotomówka
MONSTER (brakujące tomy, czyli 4,5,7,8,9)
Balsamista (brakujące tomy)
Jednotomówka
Miłej niedzieli!