12/06/2026
Lionkom nie straszny deszcz
i chłód 😀 Udało się nam zakończyć z sukcesem wiosenną akcję „Ogród w Hospicjum” 🌿 Teraz Pacjenci i ich bliscy mogą wspólnie spędzać czas wśród zieleni 🌿
Na niedzielę zapowiadana jest deszczowa pogoda ☔️
Może to dobry pomysł, aby niedzielne popołudnie spędzić w rytmie francuskiej muzyki?
🎼🎹🎷🎸
Czekamy na Państwa w niedzielę w Klubie Wytwórnia ❤️