22/12/2024
I urodziła swego pierworodnego syna, owinęła go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.
Ew.Łukasza 2:7
Pod naszą wiatą u Fatimskiej jest miejsce dla każdego, samotnego, głodnego,potrzebującego,kolejną już chyba 5 wigilię udało się przygotować wspólnymi siłami a jest nas coraz więcej,chętnych do pomocy a to znaczy że los „osób w kryzysie” nie jest Wam obojętny.Podziękowania za wsparcie finansowe i dary w postaci produktów żywnościowych oraz ich przygotowania,ciepłych ubrań jest Was tak wiele ze napewno kogoś pominę za co przepraszam,Łódź Kocha Sport z Mateuszem,Szymek,mnóstwo osób z parafii Matki Boskiej Fatimskiej,fundacja Jaś i Małgosia,Stasiu,Kasia i jej koleżanki,Sławciu,restauracja Kolorowe Gary,Darek,Wojtek oczywiście Paweł,Jola i Krzysiek z całego serca dziękujemy że jesteśmy w tym RAZEM ❤️