08/10/2025
Po prostu dziękujemy, że jesteście z nami i 💚
Jak co roku pokazaliście swoje zaangażowanie i udowodniliście, że małe gesty mają ogromne znaczenie! 💚
6 października 2025 roku budynki w całej Polsce zaświeciły na zielono dla , okazując w ten sposób swoje wsparcie i solidarność oraz dając nadzieję na lepszą świadomość społeczeństwa.
Dziękujemy: PGE Narodowy w Warszawie, Polsat Plus Arena Gdańsk, Mediateka Grodzisk, ERGO ARENA, Port Łódź, OFF Piotrkowska Center, Muzeum Miasta Gdyni, Grodzisk Mazowiecki, Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki, Willa Niespodzianka, Hala Widowiskowo - Sportowa CAIIS Grodzisk Mazowiecki, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Urząd Miejski w Elblągu, Galeria Przymorze oraz Fundacja "Bujaj Mnie" za zaangażowanie💪❤
Ta coroczna akcja przypomina, że osoby z mózgowym porażeniem dziecięcym są częścią naszego społeczeństwa i jak każdy z nas zasługują na wsparcie, zrozumienie i równe szanse. Razem możemy tworzyć świat bardziej dostępny i otwarty dla wszystkich 🌎💚