HopeFull Home

HopeFull Home Centre Chrétien ( restauration, chambre d'hôtes, salle de prière, bibliothèque, salle de réunion etc..). Tout pour Sa seule Gloire😇

Ray o, mbola mampatsiahy ahy Ianao hoe tsy misy zavatra mora atao, fa kosa raha miaraka Aminao dia afaka atao ny zavatra...
22/08/2026

Ray o, mbola mampatsiahy ahy Ianao hoe tsy misy zavatra mora atao, fa kosa raha miaraka Aminao dia afaka atao ny zavatra rehetra. Ampio aho Tompo o , hanana finoana mibanjina ny fahafahanao, fa tsy mibanjina ny fahasahiranako .

21/08/2026

🏓QUI VA GAGNER ?😎

🏡À HopeFull Home Ivandry, nos clients du Restaurant ont aussi accès à notre espace Ping-Pong.😉

👉Alors… vous venez relever le défi❓ 🤗🏓

📍HopeFull Home Ivandry
🕖 Lundi – Samedi | 7h – 19h
📞 038 93 919 59

✨ NOUVEL ARRIVAGE ✨👜 Sacs en Raphia à HopeFull Home Ivandry🏡🤗 Venez vite choisir le vôtre ! 😉📍 Vente sur place
21/08/2026

✨ NOUVEL ARRIVAGE ✨
👜 Sacs en Raphia à HopeFull Home Ivandry🏡

🤗 Venez vite choisir le vôtre ! 😉
📍 Vente sur place

Tompo o, rehefa manao jery todika aho dia hitako hoe avy taiza aho no nosintoninao, latsaka ambany aho no natsanganao, v...
21/08/2026

Tompo o, rehefa manao jery todika aho dia hitako hoe avy taiza aho no nosintoninao, latsaka ambany aho no natsanganao, vakivaky fa navaozinao, diso fa voavela heloka. Mankasitraka nampiasa ireo fahadisoako hanosehana ahy ho tonga tsara kokoa. Mitoetra ho tsy lavorary aho amin'ny maha-olombelona, nefa kosa manana Andriamanitra mpamindra fo, mitia ahy amin'ilay fitiavana tonga lafatra.

Tompo malala o ,raha maika daholo ny zavatra rehetra ka tsy ampy intsony ny fotoana, raha mahatsiaro toa mihazakazaka ha...
20/08/2026

Tompo malala o ,raha maika daholo ny zavatra rehetra ka tsy ampy intsony ny fotoana, raha mahatsiaro toa mihazakazaka hatrany an’eritreritro aho , dia ampianaro aho Tompo o handahatra ireo laharampahamehana : ny fianakaviana , ny fahasalamana … fa indrindra indrindra ampio aho tsy hanadino mihitsy ny mivavaka .

Tompo malala o. manoloana ity fisedrana vaovao ity, ampianaro aho tsy hikoropaka, fa kosa hametraka fitokisana tanteraka...
19/08/2026

Tompo malala o. manoloana ity fisedrana vaovao ity, ampianaro aho tsy hikoropaka, fa kosa hametraka fitokisana tanteraka Aminao. Satria Ianao no aroko sy mpamonjy tsy mba manary ao anatin’ny fotoan-tsarotra .

✨HopeFull Prayer Team✨«Fais ton  , Dieu fera l’ .»💪👉Ce Jeudi 20 Août à 12h30, retrouvons-nous pour un temps de prière🙏 d...
18/08/2026

✨HopeFull Prayer Team✨

«Fais ton , Dieu fera l’ .»💪

👉Ce Jeudi 20 Août à 12h30, retrouvons-nous pour un temps de prière🙏 de partage et de foi.❤

📍HopeFull Home Ivandry 🏡

Soyez les bienvenus ! 🤗

Andriamanitra ô, anatin’izao toe-poko misafotofoto izao, afaka omenao fahazavan- tsaina ve aho, Anatin’ny fahadisoam-pan...
18/08/2026

Andriamanitra ô, anatin’izao toe-poko misafotofoto izao, afaka omenao fahazavan- tsaina ve aho,
Anatin’ny fahadisoam-panantenako, afaka manome fahafaham-po ve Ianao.
Anatin’ireo fotoanako feno alahelo ,
afaka manisy singam-pifaliana ve Ianao.
Satria anatin’ireo fahalemeko tokoa no miseho ny herinao.

🔔 OFFRE D’EMPLOI – HOPEFULL HOME ✨Pour renforcer notre équipe, HopeFull Home Ivandry🏡 recrute un Cuisinier avec une expé...
17/08/2026

🔔 OFFRE D’EMPLOI – HOPEFULL HOME ✨

Pour renforcer notre équipe, HopeFull Home Ivandry🏡 recrute un Cuisinier avec une expérience confirmée.👨‍🍳

✨Vous êtes passionné, motivé et expérimenté? 📩 Envoyez vite votre candidature par MP ou appelez-nous au 034 93 919 60.

👉Rejoignez l’aventure HopeFull Home !✨

17/08/2026

🎬 Venez vivre un bon moment 🤗 à HopeFull Home Ivandry 🏡

🗓 Ouvert du Lundi au Samedi
🕖 De 7h à 19h

✨ Ici, chaque moment compte !

Address

Antananarivo

Opening Hours

Monday 07:00 - 19:00
Tuesday 07:00 - 19:00
Wednesday 07:00 - 19:00
Thursday 07:00 - 19:00
Friday 07:00 - 19:00
Saturday 07:00 - 19:00

Telephone

+261349391960

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when HopeFull Home posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to HopeFull Home:

Shortcuts

Share