16/06/2026
Biwak z Misiem Wojtkiem 🐻
W miniony weekend nasze zuchy wybrały się na biwak podczas ktòrego bawiliśmy się w żołnierzy i poznaliśmy niesamowitą historię misia Wojtka. Szòstki znalazły w lesie swoje misie, ktòrym musiały uszyć mundury oraz przygotować posłanie. Podczas biwaku odgrywaliśmy ròżne historie tego ciekawego niedźwiadka, ktòre czytała nam druhna z książki Dziadek i niedźwiadek Łukasza Wierzbickiego (bardzo polecamy!!!)
Ćwiczyliśmy też ròżne umiejętności jak pranie skarpetek, obieranie ziemniakòw, mycie menażek, pisanie szyfrem ale też ròżne umiejętności sportowe. Pogoda była cudna i bawiliśmy się świetnie. Czuj!