28/11/2025
✨PE-PTE Gólyabál, 2025✨
Szeretnénk kifejezni hálánkat mindazoknak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy a 2025. november 12-én tartott gólyabál felejthetetlen élmény legyen. Az eseménynek idén is a Keresztury Dezső VMK adott otthont, igazán bálias pompában/öltözetben.
Hálásak vagyunk a tancosoknak, a fellépőknek és közreműködőknek az élménydús programért, valamint mindenkinek, aki bármilyen formában segítette a rendezvény sikerét.
Köszönjük minden vendégnek, hogy jelenlétükkel emelték az est fényét, enélkül nem lett volna ilyen különleges ez az alkalom.
Mindemellett köszönjük a ZFOK- Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány támogatását.
Az est szervezői:
Tóth Alexandra, a PEHÖK ZEK elnöke
Kelemen Sára a PEHÖK GKZ részönkormányzati elnöke
Vincze Gréta Regina, a PTE ETK ZKK HÖK elnöke
Németh Gábor, a Zalaegerszegi Egyetemisták Egyesületének elnöke
Végül, de nem utolsó sorban köszönjük a fotókat és videókat Nagy Lilinek, a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ hallgatójának, valamint Jóna Istvánnak és Németh Krisztiánnak, a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ munkatársainak.
Ismét találkozunk, 2026-ban🎉